Transport i spedycja

Oferujemy Państwu usługi transportowe,
obejmujące swym zakresem transport
krajowy oraz zagraniczny (kraje UE).

Przeprowadzki

Zajmujemy się kompleksową
obsługą przeprowadzek na terenie
województwa mazowieckiego.

Magazynowanie

Do Państwa dyspozycji oddajemy różne
powierzchnie magazynowe od 3 do 120m2.

Mobil-Trans

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Oferujemy:

  • Transport i Spedycję
  • Przeprowadzki
  • Magazynowanie

Transport i Spedycja

Oferujemy Państwu usługi transportowe, obejmujące swym zakresem transport krajowy oraz zagraniczny (kraje UE). Gwarantujemy najwyższą jakość usług, zachowując przy tym ceny na poziomie konkurencyjnym, w stosunku do podobnych usług, dostępnych na rynku krajowym i międzynarodowym.

Oferujemy usługe kompleksową

Korzystając z usług spedycyjnych Mobiltrans otrzymują Państwo doświadczenie, precyzję, punktualność oraz odpowiednią dbałość o przewożony towar. Posiadamy niezbędne dokumenty i uprawnienia do wykonywania transportu krajowego oraz międzynarodowego, a przewożony towar jest na czas transportu ubezpieczany odpowiednią polisą w kraju lub za granicą (kraje UE). Powierzone nam mienie zawsze dociera do celu w określonym czasie i w stanie.

Posiadamy niezbędne zaplecze

Nasz tabor samochodowy jest przystosowany do wykonywania wszelkich usług spedycyjnych i transportowych. Pojazdy wyposażone są w specjalne listwy oraz pasy do mocowania ładunku, a większość z nich posiada windę załadowczą oraz wózek paletowy. Dysponujemy samochodami o ładowności od 1.5 do 60 ton, które są przystosowane do transportu materiałów niebezpiecznych ADR.

Nasze pojazdy spełniają europejskie normy bezpieczeństwa, oraz są odpowiednio wyposażone i oznakowane.

Przeprowadzki

Organizując Państwu przeprowadzkę, nasza firma zadba o zabezpieczenie przedmiotów przed transportem, załaduje i przewiezie towar pod wskazany adres na terenie kraju oraz rozładuje go w miejscu dostawy. Szybko i sprawnie!

Zakres oferty przeprowadzek

Organizując przeprowadzkę zadbamy o przygotowanie przewożonych materiałów do transportu, załadujemy je oraz zabezpieczymy na czas transportu, a po przewiezieniu towaru pod wskazany adres, rozładujemy go. A wszystko nie drogo i solidnie!

Usługi transportowe w zakresie przeprowadzek prowadzimy na terenie całego kraju. W przypadku osób i firm, które w sposób systematyczny muszą przemieszczać swoje dobra (np. maszyny, towar), oferujemy przewóz na terenie kraju bądź pomiędzy wszystkimi krajami UE. Do Państwa dyspozycji oddajemy cztery samochody załadowcze, każdy o innych gabarytach. Samochody posiadają windy załadunkowe, gwarantujące bezpieczny i szybki załadunek, a także specjalne listwy oraz ściągacze do mocowania przewożonych ładunków.

Bezpieczeństwo

Aby przeworzone dobra dotarły do miejsca przeznaczenia całe oraz w nienaruszonym stanie, oferujemy szereg materiałów zabezpieczających towar w trakcie transportu, m.in. folia bąbelkowa, karton standardowy oraz kartony specjalne: ubraniowy i komputerowy.

Magazynowanie

Do Państwa dyspozycji oddajemy różne powierzchnie magazynowe od 3 do 120m2.

Budynki są murowane z pełnym węzłem sanitarnym. Znajdują sie na strzeżonym i monitorowanym przez 24h na dobę obiekcie.

Zakres ofery

Magazynujemy mienie w każdym terminie od jednego dnia do pełnego roku, a wszystkie terminy oraz ceny są ustalane dla każdego klienta oddzielnie z uwagi wielkość oraz przedział czasowy. Każdy magazyn jest wynajmowany na podstawie podpisania umowy.

Standardy

Dysponujemy powierzchniami magazynowymi od 3 do 120 m2. Budynki są murowane z pełnym węzłem sanitarnym. Magazyny są powierzchniami dobrze zabezpieczonymi przed wilgocią, posiadają ogrzewanie miejskie, a takżę dostęp do napięcia 220V oraz 380V.

Wyposażenie

Rozładunek towaru jest ułatwiony przez rampę załadunkową. Powierzchnie magazynowe są dostosowane do obsługi samochodów typu TIR, przez co manewrowanie tego typu samochodami nie sprawia większego problemu.

Elastyczność

Dostarczenie mienia do magazynu oraz jego odbiór są ustalane zawsze na konkretny dzień, lecz w razie potrzeby istnieje możliwość odbioru pojedynczych rzeczy po wcześniejszym skonsultowaniu się z naszym biurem lub magazynierem.

Zapraszamy!

Nasze ceny

Poniżej znajdą Państwo informacje na temat cen wynajęcia samochodu w usłudze transportu i spedycji lub usłudze przeprowadzek. Ceny dot. usługi magazynawania ustalane są indywidualnie.

Zakres Cena
1 godzina wynajęcia samochodu z kierowcą o kubaturze 16m3 45 PLN
1 godzina wynajęcia samochodu z kierowcą o kubaturze 23m3 + winda załadowcza 50 PLN
1 godzina wynajęcia samochodu z kierowcą o kubaturze 35m3 + winda załadowcza 55 PLN
1 godzina wynajęcia samochodu z kierowcą o kubaturze 43m3 + winda załadowcza 60 PLN
Usługi transportowe za przejechany 1 km w zależności od samochodu 1.80-3.50 PLN

Wynajęcie każdego z w/w samochodów + jeden, dwóch lub trzech dodatkowych pracowników, w zależności od liczby godzin, to koszt dodatkowy: 30-40 PLN za każdego pracownika.

Podane kwoty są kwotami netto i nie zawieraja 23% podatku VAT. Wynajecie samochodu jest możliwe na czas nie krótszy niż 4 godziny. Wszystkie podane ceny mogą być negocjowalne.

© Copyright 2015 Mobil-Trans All Rights Reserved